Staromestská knižnica v Bratislave

Digitálna detská čitáreň KUBO KLUB

KUBO CLUB je digitálna detská čitáreň, obsahujúca viac ako 1000 titulov detskej literatúry. Slúži ako predĺžená ruka kamennej detskej knižnice a ponúka čítanie špeciálne upravených obrázkových digitálnych kníh kdekoľvek a kedykoľvekna  (dovolenke, u starej mamy, v čakárni alebo na autobusovej zastávke). Stačí k tomu tablet, mobil, alebo počítač. KUBO CLUB skvelo funguje aj na interaktívnej tabuli alebo interaktívnom stole.

Prečo digitálna čitáreň KUBO CLUB?

Digitálna knižnica je otvorená non-stop pre všetkých. Prináša knihy v klasickej podobe, ale v modernom formáte na obľúbenom digitálnom zariadení. Digitálne zariadenia môžu mať vďaka čítaniu v rukách detí hodnotu a priniesť im okamžitý prístup k literatúre, ktorá bude zodpovedať ich záujmom a čitateľským schopnostiam.

Ako to funguje?

Stačí si stiahnuť alebo spustiť apku KUBO - detské knihy a v NASTAVENIACH kliknúť na PREPOJIŤ S KNIŽNICOU. Následne si čitateľ vyberie svoju Staromestskú knižnicu, zadá číslo čitateľského preukazu a svoju emailovú adresu.
Ak má čitateľ platný čitateľský preukaz, odomnkne sa mu digitálna čitáreň a neobmedzený prístup ku všetkým knihám.

Benefity KUBO CLUB

- každý mesiac pribudne 30-50 nových titulov a tak má čitateľ vždy na dosah nové a zaujímavé publikácie
- knihy v slovenčine, ale aj angličtine a ukrajinčine
- knihy pre deti vo veku 2-12 rokov
- postupne pribúdajú aj knihy pre 2. stupeň a stredoškolákov
- kompatibilita s mobilmi, tabletmi, stolovými počítačmi, interaktívnymi tabuľami aj interaktívnym stolom
- zvyšuje priemerný počet prečítaných kníh u detí o viac ako 50%
- KUBO slúži všetkým: autorom, vydavateľom, inštitúciám aj čitateľom. Až 70% našich príjmov rozdeľujeme medzi autorov a vydavateľov.

 

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich použitím. Súhlasím Viac informácií