Staromestská knižnica v Bratislave

Zapojte sa do sviatku štedrosti a podporte Hravé príbehy

Staromestská knižnica sa zapája do kampane Nadácie Pontis #GivingTuesday

# GivingTuesday je sviatok štedrosti, dávania a dobrovoľníctva.

Je to deň, kedy sa po celom svete oslavujú dobré skutky a šíri dobro.
Každoročne sa koná v utorok po Black Friday ako reakcia na nákupný ošiaľ, ktorý je pre toto obdobie typický.
 #GivingTuesday zároveň jedinečným spôsobom spája rôzne skupiny ľudí – neziskové organizácie, firmy, rodiny aj jednotlivcov a povzbudzuje ich k darovaniu.
Tento rok pripadá sviatok štedrosti na 30. november.

Letná čitáreň v Medickej záhrade má dlhoročnú tradíciu, každoročne návštevníkov čaká bohatý kultúrny program pre všetky vekové kategórie - od najmenších až po seniorov. Najobľúbenejším cyklom sú divadelné predstavenia pre najmenších návštevníkov, ktoré vznikli na motívy rozprávkových knižiek.
V roku 2022 by sme radi zrealizovali 15 - 20 divadelných predstavení nielen v Letnej čitárni, ale i v priestoroch knižnice.

Pomôžte nám získať financie na zrealizovanie divadielok. Získanú sumu použijeme na uhradenie honorárov pre hercov a bábkohercov. Dramaturgia bude pozostávať z predstavení od rôznych menších divadelných súborov. Vďaka pestrej ponuke môžeme podporiť niekoľko divadelných súborov, ktorým pandémia obmedzila príjmy.

Číslo účtu na darovanie #GivingTuesday – Hravé príbehy:
SK 60 0200 0000 0038 9599 7756
variabilný symbol: 301121

Pridané: 30.11.2021
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich použitím. Súhlasím Viac informácií