Staromestská knižnica v Bratislave

Bez kníh by tu bola nuda

Staromestská knižnica v roku 2021 získala dotáciu 7 000,00 EURFondu na podporu umenia na projekt Bez kníh by tu bola nuda.

Z dotácie sme rozšírili a zatraktívnili knižničný fond o 424 titulov753 exemplároch odbornou, populárno-náučnou literatúrou pre dospelých (psychológia, sociológia, ekonómia, geografia, história, zdravoveda, cestopisy, umenie ...), náučnou pre deti a mládež (zemepis, dejepis, vlastiveda, zoológia, veda ale aj technika ...), krásnou literatúrou najlepších slovenských a prekladových diel z rôznych strán sveta pre dospelých (romány, poviedky, poézia, komiksy, životopisy, bilingválna literatúra, cudzojazyčná literatúra ...) a pre deti a mládež (rozprávky, povesti, básničky, komiksy, bilingválna literatúra ...).
Všetky dokumenty získané v projekte sú označené v pravom hornom rohu predsádky nálepkou s textom Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia a logom FPU, sú voľne prístupné v knižničnom fonde na všetkých pracoviskách Staromestskej knižnice.

Pridané: 29.11.2021
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich použitím. Súhlasím Viac informácií